Jak vzniká interiér
 

Důležitým kritériem pro vytvoření dobrého interiéru je poznání klienta, jeho zájmů, oblíbených barev, vztahu k bydlení a v neposlední řadě účelu, vybavení a výsledného dojmu z prostoru. Prostor se dá malbou členit, zvětšit, zmenšit, prosvětlit, prostě měnit i za předpokladu, že nemáme mnoho finančních prostředků na změnu vybavení. Změnou barevného ladění, malbou na stěnu a dalšími fígly je možné měnit charakter interiéru poměrně často a levně. Z mého pohledu je to logické, protože barvy podporují a ovlivňují naší náladu, pocity a emoce a ty se s vývojem naší duše a pod vlivem životních zkušeností mění. Stejně tak pak měníme barvy, které nás obklopují, které máme pro konkrétní období v menší či větší oblibě, ať jsme si toho vědomi, nebo ne.

Po schůzce s klientem a shlénutí interiéru připravuju akvarelové skici, ze kterých pak vybíráme nejvhodnější variantu, která však nemusí být výsledná a je možné ji měnit "za pochodu" v průběhu realizace i později. Ne vždy je pro klienta jednoduché si představit výsledný efekt ve velkém formátu. Proto se změnám nebráním a ráda přijímám a dotvářím veškeré podněty z okolí. Úvodní schůzka včetně návrhu při realizaci 800,- Kč / pokud se Vám návrhy nebudou líbit a nebudete je chtít realizovat cena je 400,- Kč.

Dále se cena se odvíjí od času potřebného pro realizaci, zvoleného materiálu, složitosti realizace.

 

Například: 1 pokoj, běžné primalexové barvy včetně tónovacích, jednoduší motiv jako třeba šablona či razítko a vymalování podkladu, cca 2 dny práce 4.500,- Kč - 5.500,- Kč záleží na velikosti pokoje, v ceně je též zahrnuta doprava do 15 km a čas potřebný k nákupu materiálu.

 

Jak vznilal interiér pro mladého sportovce můžete vidět zde: https://michamama.webnode.cz/news/jek-vznika-interier-/